.

.

Маслиново Масло Натопено Со Масло Од Пеки За Измазнување На Спреј За Држење 9. оз

Маслиново Масло Натопено Со Масло Од Пеки За Измазнување На Спреј За Држење 9. оз

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

ОРС Спреј За Контрола На Маслиново Масло И Држење Во Форма ја комбинира моќта на негување Маслиново Масло и измазнување На Маслото Од Пеки за работно држење што пркоси на собирање и влажност. Лесната, нелеплива формула помага да се изедначат, контролираат и држат за да се одржат прави стилови елегантни и кадрави или откачени стилови издолжени без разлетување.? Обезбедува работно држење, измазнува и контролира? Помага штити од влажност и намалување? Без лупење, крцкање или остатоци? За директно, кадрава или откачен стил може 10? ? 12? од коса и спреј за завршување на стилот.Клучни Состојки? Маслиновото Масло, богато со витамини А, е, антиоксиданси и омега-3 масни киселини, помага да се запечати виталната влага за да се одржат насоките хидрирани додека природно го подобруваат сјајот? Богато со витамини А, е, антиоксиданси и природни масни киселини, Маслото Од Пеки помага во измазнување, заштита и запечатување на виталната влага Обезбедува работно држење, измазнува и контролира. Помага во заштитата од влажност и намалување. Без лупење, крцкање или остатоци. За прави, кадрави или откачени стилови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата