.

.

Блузи За Жени Копче Долг Ракав Кардиган Коктел И Партија Цврст Лесен Летен Кардиган Пинк XL

Блузи За Жени Копче Долг Ракав Кардиган Коктел И Партија Цврст Лесен Летен Кардиган Пинк XL

DEN 561.60

Количината на стоката
Това е достапна

Модна Женска Боја Тенки Врвови Со Долги Ракави Блуза Костум Надворешна Облека Модна Женска Боја Тенки Врвови Со Долги Ракави Блуза Костум Надворешна облека. Модна Женска Боја Тенки Врвови Со Долги Ракави Блуза Костум За Долна Облека карактеристики : 1. Блузи во боја,Долг Ракав,Кардиган, Секојдневни врвови, моден дизајн. 2.Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн го прави Повеќе Мода и привлечна за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Датум, Забава, Работа, Домашен Одмор 5.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата : удобно, ве одржува цел ден, но останете удобни пригода : Секојдневно носење, вокација, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми,, слаби хеланки за трендовски изглед.Облека совршена за да ви одговара омилена, панталони итн. Нега на облека : миење раце на ниска температура / миење машини.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата уникатна и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Модното Печатење блуза Со долги ракави се чувствува меко и удобно, и ќе го направите кога ќе го добиете.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Кардиганота : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизезизира.USUKEUBust Sleeve Length XLX-Голем101440109cm/42.91"62.9 cm/24.76" 76cm/29.92 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 109cm/42.91 "Ракав : 62.9 cm/24.76 "Должина : 76cm/29.92". 2023 Кардигани За Дозвола За Жени. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 93см/36.61 "Ракав : 59.5 см/23.43" Должина : 72см/28.35 " Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.19 "Ракав : 60.5 см/23.82" Должина : 73см/28.74 " Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.55" Ракав : 61.7 см/24.29 "Должина : 74.5 См/29.33"Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 109см/42.91 "Ракав : 62.9 см/24.76 "Должина : 76см/29.92". Кардиган Жени Лесни Летни Кратки Ракави Црни Џемпери Жени Исечени Бели Облечени Розови Женски Кардигани Мала Тежина Кимоно Долги Трендовски Мажи Капчиња Плус Големина Фолклор Чиста Чипка Мажи Преголеми Ноќта На Вештерките Машка Вратоврска Предна Топла Црвена Буци Плетен Џемпер Памук Зелена Симпатична Темносина Отворена Каваи Култура Без Ракави Виолетова Кафеава Жолта Крема.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата