.

.

Тркалезен Мебел Прато 30 Висина 5-Парче Трпезарија, Антички Бел И Потресен Даб

Тркалезен Мебел Прато 30 Висина 5-Парче Трпезарија, Антички Бел И Потресен Даб

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Трансформирајте ја вашата трпезарија или кујна во пријатна селска куќа со Комплет Трпезариска Маса Од 5 Парчиња Прато. Комплетот содржи издржана античка бела и потресена дабова завршница, надополнета со сложено врежани нозе, за елегантен и рустикален изглед. Изработени од цврсто борово дрво и цврсто гумено дрво, столовите и масата се дизајнирани да траат. Столчињата имаат грб во форма На Х во стилот на земјата, додавајќи го шармот на овој комплет. Завршете го вашиот простор со купување дополнителни столчиња за јадење и соодветно мебел за трпезарија одделно. Со комплетот Прато, можете да уживате во совршената мешавина на удобност и стил во годините што доаѓаат. Комплетот вклучува трпезариска маса и четири соодветни столови. Антички бел и потресен дабов финиш обложен со прав. Трпезариска маса со свртени нозе, столовите имаат дизајн со вкрстен грб врвот на масата е издржливо изработен од МДФ со фурнир од борово дрво. Основата на масата е изработена од цврсто гумено дрво за долготрајно. Столчињата се изработени од цврсто гумено дрво со тапацир за седишта од ткаенина. Димензии : табела : 68 "W x 38" d x 30 "H. Чаир : 18.25"W x 23.5"D x 38.75" H. потребно Е Собрание. Фотографијата може да биде малку поинаква од вистинската ставка во однос на бојата поради екранот на мониторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата