.

.

HelloDecor Полиестер Ткаенина 5x7ft Цртан Филм Здраво Сончоглед Цвет Птица Дрво Кат Фотографија Студио Позадина Позадина

HelloDecor Полиестер Ткаенина 5x7ft Цртан Филм Здраво Сончоглед Цвет Птица Дрво Кат Фотографија Студио Позадина Позадина

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Изработени Од Полиестерска Ткаенина, големина : 5 х 7 стапки (220х150см).Манчинско Перење, Без Бразда.Само позадина!Позадина Со Врвот пол путер-печатени, боја верност, не е лесно бледнеат, уметнички ефект стерео чувство на силна.Мала тежина, лесна за преклопување, складирање и носење,може да се користи како подарок за семејството, пријателите.Снимање во затворен простор;свадба, забава, роденденска забава, фестивали, видео, тв во живо, јутјуб, студио,клуб, настан или дома, позадина за дигитална фотографија;новороденчиња, деца и фотографија на производи. Изработени Од Полиестерска Ткаенина, големина : 5 х 7 стапки (220х150см).Манчинско Перење, Без Бразда.Само позадина!.Само позадина!. Позадина Со Врвот пол путер-печатени, боја верност, не е лесно бледнеат, уметнички ефект стерео чувство на силна. Мала тежина, лесна за преклопување, складирање и носење,може да се користи како подарок за семејството, пријателите. Снимање во затворен простор;свадба, забава, роденденска забава, фестивали, видео, тв во живо, јутјуб, студио,клуб, настан или дома, позадина за дигитална фотографија;новороденчиња, деца и фотографија на производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата