.

.

Софија интимира од софија Вергара, везена широко распространета балконет градник

Софија интимира од софија Вергара, везена широко распространета балконет градник

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чувствувајте се едноставно зачудувачки во овој везен сјај балконет градник од софија заплашувања од Софија Вергара. Прекрасниот цветен вез со навестувања на метален сјај го издигнува овој чист, секси стил. Куповите на подлогата со внатрешна прашка за дополнителна поддршка ќе го направат ова вашиот нов омилен градник. Пар со сјајот за совршен сет за совпаѓање. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Siéntete Simplemente Espectacular con este sujetador bordado estilo balconette shine de la colección de ropa íntima sofia Intaimates by Sofia vergara. Un hermoso bordado floral con toques de brillo metálico para llevar este estilo transparente y sensual a otro nivel. Las copas con aro y soporte interno que le dan un soporte adicional lo convertirán en tu nuevo sujetador preferido. Combínalo con el panti estilo tanga сјај пара пара ел конџунто совршен. Ексклузивен en. Материјал : 100% полиестер/ 100% полиестер. Грижа : Машината за перење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 'и носи големина 34b/ la modelo mide 5ʹ9ʺ y viste una talla 34b. Вид на чаши : Купови со подлагање со внатрешна прашка за поддршка/ копии con aro y soporte interno. Покриеност : Минимална/ Кобертрура Минима. Ниво на поддршка : Средно/ Нивел де Сопорт Медио. Затворање : Затворање на задната кука и очите/ cierre con corchete en la parte posterior. Ремени : Прилагодливи/ Tirantes Ajustables. Карактеристики : Метални цветни вез; чиста; Розово злато-тон злобен шарм и хардвер/ Бордадо Флорал Метилико; Транспаренте; брош y амалето контра ел мал де ојо де тоно Роса Дорадо. Intи женски сјај везена балконет градник од интимите на Софија Вергара. Земете го од самата Софиа : „Обидот за нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата