.

.

Во Андаманите И Никобарите Наративот На Крстарење Во Шунер Терапин Со Известувања [Врзани За Кожа]

Во Андаманите И Никобарите Наративот На Крстарење Во Шунер Терапин Со Известувања [Врзани За Кожа]

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со Златен Лист Печатење на круг' рбетот. Препечатено во 2013 година со помош на оригиналното издание објавено долго назад [1903]. Оваа книга е отпечатена во црно-бело, обврзувачка за шиење за подолг живот, Отпечатена на Висококвалитетна Хартија, преголема според Сегашните стандарди, професионално обработена без промена на нејзината содржина. Бидејќи ова се стари книги, ние ја обработивме секоја страница рачно и ги правиме читливи, но во некои случаи некои страници што се замаглуваат или недостасуваат или црни дамки. Ако тоа е мулти волумен во собата, тогаш тоа е само еден волумен, ако сакате да нарачате одредена или сите количини може да не контактирате. Очекуваме дека ќе ја разберете нашата принуда во овие книги. Оваа книга ја најдовме важна за читателите кои сакаат да дознаат повеќе за нашето старо богатство, па ја вративме на полиците. Се надевам дека ќе ви се допадне и ќе ги дадете вашите коментари и предлози. Ланг : - Англиски, Страници 526. ДОПОЛНИТЕЛНИ 10 ДЕНА ОСВЕН НОРМАЛНИОТ ПЕРИОД НА ИСПОРАКА ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ ЗА КНИГИ ВРЗАНИ ЗА КОЖА. {ДОСТАПНО Е И ФОЛИО ИЗДАНИЕ.} Во Андаманите И Никобарите Наративот На Крстарење во Шунер "Терапин" Со Известувања 1903 [Кожа Врзана].

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата