.

.

Силиконски Запечатување Лента Транспарентен Ветроупорен Бар Запечатување Врата Лента Алатки Подобрување На Домот

Силиконски Запечатување Лента Транспарентен Ветроупорен Бар Запечатување Врата Лента Алатки Подобрување На Домот

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Транспарентна Ветроупорна Силиконска Лента За Запечатување Лента За Запечатување На Вратите Карактеристики : Ја Одржува Надворешноста Надвор : оваа лента за запечатување може да го направи сето тоа. Тој е водоотпорен, звучно изолиран и durable.It " ќе го чувам вашиот дом без бубачки, прашина и вода од бури.Цврст и Издржлив : премиум силиконот е нетоксичен, водоотпорен и anti-scratch.It ќе ја задржите надворешноста надвор за да можете да уживате во мирот и тишината на вашиот дом. Може да се справи со секаков вид на временски услови или абење со кое може да се соочи!Одлично е и за бањи, простории за перење и каде и да ви треба функција : отпорна на прашина и ветроупорна контрола на штетници звучна изолацијаматеријал : силиконска гума + самолепливо лепило боја : проѕирна / проѕирна колордимензија : / 400 х 2,5 х 0,5 cmwith : 60gpackage Содржина : 1x Заптивка Лента Изработена од издржливи материјали, нетоксична, без загадување, нискојаглеродно и еколошки, за да ги задоволите вашите потреби. Едноставен е за ракување и удобен за употреба. Има широк спектар на намени и го прави вашиот дом подобар. Алатки И Подобрување На Домот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата