.

.

За Lenovo IdeaPad Fle 6-14IKB 81EM000KUS Lcd ДИСПЛЕЈ ЕКРАН Замена

За Lenovo IdeaPad Fle 6-14IKB 81EM000KUS Lcd ДИСПЛЕЈ ЕКРАН Замена

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен Модел : За Lenovo Idea Pad Flex 6 - 14 IKB 81 EM000 KUS LED Lcd Екран Панел. Замена на големина : 14 инчен Резолуитон : 1920х1080 Упатства За Набавки Опис : Ако не сте сигурни дали вашиот компјутерски модел одговара на нашите додатоци, можете да контактирате со нашиот персонал за клиенти за ефективна комуникација. Алтернативно, обезбедете ни слики од моделот на машината и екранот на дното на вашиот оригинален лаптоп и испратете ги до нашиот персонал за услуги на клиентите. Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме комуницирајте со услугата за клиенти на нашата продавница што е можно поскоро. Ние ќе ви обезбедиме добра услуга за клиенти по продажбата. благодарам!!!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата