.

.

Колекцијата Ступел Домашен Декор Сива И Виолетова Апстрактна Геодска Ѕидна Уметност

Колекцијата Ступел Домашен Декор Сива И Виолетова Апстрактна Геодска Ѕидна Уметност

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Сива И Виолетова Апстрактна Геодетска Ѕидна Уметност содржи парчиња камен во живописни тонови на виолетова, црна и сива боја во текот на белата позадина. Уживајте во оваа ѕидна уметност инспирирана од природата каде и да сакате да го донесете вашиот дом инфузија од модерен дизајн во комбинација со смелата убавина на природата. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Модерен апстрактен печатење. Вашиот избор на достапен материјал. Современ стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата