.

.

Петок 13-Ти-Џејсон Ѕид Постер, 22.375 34

Петок 13-Ти-Џејсон Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Петок 13-Тиот Ѕиден Постер Џејсон е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Петок 13-Ти-Џејсон Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата