.

.

Bubba Trailblazer оз Сладунец и Сребрено Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Широк Капак На Устата

Bubba Trailblazer оз Сладунец и Сребрено Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Широк Капак На Устата

DEN 255.68

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали се дружите покрај базенот или на задната врата, нерѓосувачкото шише со вода Од нерѓосувачки челик bubba trailblazer, 24 fl oz. Ајде да измешаме и усогласиме шарени тела со капаци отпорни на истекување за да одговараат на вашите потреби. Едноставно притискање на копче овозможува лесно пиење со една рака. Плус, нерѓосувачкиот челик изолиран со вакуум обезбедува пијалоците да останат ладни до 24 часа или топли до 12. Пиј! Во некои моменти најдобро се ужива со пијалок во рака, а Вашата Баба е дизајнирана да ја максимизира забавата. Нерѓосувачки челик изолиран со вакуум ги одржува пијалоците ладни до 12 часа или топли до 6, без потење. Капакот е отпорен на истекување кога е затворен заклучувањето на копчето спречува случајно отворање на капакот капакот на изливот ја штити писката од нечистотија и бактерии. Заклучувањето со копче обезбедува висок проток на течност при употреба и спречува случајно отворање на капакот капакот на изливот ја штити писката од нечистотија и бактерии. Капакот може да се одврти за да се додадат коцки мраз и темелно да се исчисти капакот е заменлив со други шишиња со приколки. Големата рачка со 3 прсти ви овозможува лесно да носите целосно натоварено шише насекаде. Одговара на повеќето држачи за чаши за автомобили. Капакот без БПА е тело од нерѓосувачки челик за миење садови безбедно за миење садови од нерѓосувачки челик. Држи 24 унци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата