.

.

Раселин 991Б-НАПАД 20 Леано Алуминиумско Тркало, НАПАД ЦРНО + Одговара изберете: 2005 - ФОРД Ф СУПЕР ДОЛЖНОСТ, 2009 - ФОРД Ф СУПЕР ДОЛЖНОСТ

Раселин 991Б-НАПАД 20 Леано Алуминиумско Тркало, НАПАД ЦРНО + Одговара изберете: 2005 - ФОРД Ф СУПЕР ДОЛЖНОСТ, 2009 - ФОРД Ф

DEN 2560.00

Количината на стоката
Това е достапна

НАПАД ЦРН 20Х9 8Х170 +18мм (5,70"Б/С) Раселин 991Б-НАПАД 20" Леано Алуминиумско Тркало, НАПАД ЦРНО 20Х9 8Х170 +18мм (5,70"Б/С). Современ 8 зборуваше дизајн со мазна длабока усна функција. Мелената усна додава контраст на дизајнот на тркалата. Завртка на капа со контрастно врежано лого на Раселин.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата