.

.

Дизни Пиксар Автомобили Резервоарот Палто и Боби Свифт Автомобил Возило Плејсет

Дизни Пиксар Автомобили Резервоарот Палто и Боби Свифт Автомобил Возило Плејсет

DEN 463.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ова возбудливо раскажување приказни 2 пакет возила ги оживува омилените сцени На Автомобилите На Дизни Пиксар. Постојат многу други возбудливи комбинации на карактери за избор, исто така, Како Молња Меквин од Автомобилите 3 дерби како Честер Виплфилтер Со Луиџи И Гвидо, Стерлинг И Круз Рамирез, Боби Свифт И Кал Ведерс, Молња Меквин И Сали, Рамон И Фло, Чик Хикс Со Слушалки И Натали Сигурно, и многу повеќе. Секој 2-Пакет продаден одделно, предмет на достапност. Возраст : 3 години и повеќе. Отворете го пакетот и веднаш можете да рекреирате на екранот акција, авантура песок се смее. Секој високо детални, 1 : 55 скала умре-фрлија игра возила . Секое возило има иконски бои, логоа со потпис и филмски акценти за автентична игра.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата