.

.

Примарни Сребрени Сребрени Обетки од Родиум обложени Со Обрач

Примарни Сребрени Сребрени Обетки од Родиум обложени Со Обрач

DEN 768.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направете свој белег со овие класични обетки од сребрен обрач. Сигурно ќе го подигнете вашиот стил овие обетки од 80 мм се обезбедени со затворачи за седло. Овие обетки со цевка со дебелина од 2 мм се совршени за украсување на вашата свечена или секојдневна облека.Метална Тежина : 5,70 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Тркалезни Обрачи Пол : женско затворање : Метал На Седло : Сребрена Боја На Сребро : Бели Димензии : 82мм х 80мм, дебелина од 2 мм вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Мексико Стерлинг Сребро, Родиум, Лесен, Жица и Спојка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата