.

.

Црвена Капа® Грипер-Предно Откачено Полиестерско Касапско Палто Без Џеб Со Плетени Манжетни

Црвена Капа® Грипер-Предно Откачено Полиестерско Касапско Палто Без Џеб Со Плетени Манжетни

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

С&С Црвена Капа - Предно Откачено Полиестерско Касапско Палто Без Џеб Со Плетени Манжетни Ниту едно копче не значи помалку поправки и дополнителна заштита. Плетени манжетни за дополнителна заштита. Нема џебови или странични отвори што помагаат да се намали контаминацијата. 44 во. должина на грбот врз основа на средна големина. Индустриски перење пријателски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата