.

.

Ву Танг клан со долг ракав Графички пуловер со качулка со опуштено фит пакет за џемпери

Ву Танг клан со долг ракав Графички пуловер со качулка со опуштено фит пакет за џемпери

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете малку loveубов кон вашата омилена група хип -хоп со оваа графичка худи со теми од клан Ву Танг! Спарете ја оваа смела графички дизајн худи со вашите омилени фармерки и најудобните патики за свеж изглед. Со удобно вклопување, предниот кенгур џеб за лесно носење, аспиратор за цртање и меко чувство на рака, оваа долга ракав Нирвана Худи е сигурно дека ќе биде во постојана ротација и прави одличен додаток на вашата гардероба. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : Приложена аспиратор со прилагодлив цртеж, печатење на екранот однапред. Сите права се задржани . Ву Танг Клан Графички дуксер за дуксери за мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата