.

.

Брендови Грофот Шкафче комплет w Полица, Розова Регентност Цветни, 5953U

Брендови Грофот Шкафче комплет w Полица, Розова Регентност Цветни, 5953U

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Започнете ја учебната година надвор од вистинскиот пат со 12" Шкафче Полица Стартер Комплет Од U брендови®. Овој комплет за стартување вклучува силна полица од 12" метална мрежа, (1) магнетна чаша за складирање, (1) табла за суво бришење, (1) огледало за суво бришење, (1) магнет за клип за пеперутка и (1) маркер за суво бришење со црно мастило со вградено капаче за бришење за погодност за бришење. Лесно организирајте тетратки, врзива и книги со издржлива метална полица изградена за да собере тежина до 50 килограми. Чувајте пенкала, моливи и други удари во комуналната чаша. Совршен за Сите возрасти, вклучувајќи Ги И Возрасните. Комбинирајте со други додатоци Во Стилот На Шкафче Од У Брендс® за да создадете персонализиран изглед со пеперутки, растенија и светли бои за одлична учебна година. У Брендови 6 Грофот Шкафче комплет w/ Полица, Розова Регентност Цветни, 5953 U Вклучува : 12 "" Висока Полица, Магнетни Сува Избриши Одбор, Магнетни Огледало, Магнетна Алатка Чаша, Магнетни Сува Избриши Маркер, 1 Пеперутка Клип Магнет. Полица држи до 50 килограми тежина. Издржлив метален полица материјал да трае цела учебна година. Совршен за Сите возрасти, вклучувајќи Ги И Возрасните. Сите алатки потребни за одржување на шкафче уредно и добро организирано со дизајни на пеперутки и растенија . Мастилото со маркер за суво бришење одговара на АСТМ Д4236. Измешајте и совпаѓајте со други производи Во Стилот На Шкафче од U брендови®. Пакување извори од добро управувани шуми и други извори. Fsc® сертификат #TT-COC-007191.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата