.

.

Монтереј Клуб Женски Пуканки Печатење Блок Голф Поло Кошула #2408

Монтереј Клуб Женски Пуканки Печатење Блок Голф Поло Кошула 2408

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Монтереј Клуб Женски Пуканки Печатење Блок Голф Поло Кошула #2408 Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекс. Дизајн на кратки ракави. И-поштенски полуплакет за прилагодлива удобност со преклопување преку јака. Контрастен блок во боја со преден и заден цветен дизајн за печатење. Изведба истегнување конструкција за удобност и мобилност. Нашата ткаенина што ја отстранува влагата со Сув Замав брзо ја суши потта за да ве одржува суви. Стандардно вклопување за опуштено, лесно чувство. Појавување на верзија без Ракави #2407. Женски Пуканки Печатење Блок Голф Поло Кошула Од Монтереј Клуб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата