.

.

Валор V Beadlock 14 Тркала Црна 28 BigHorn 2. Гуми Кавасаки Мазга Про ФКСТ

Валор V Beadlock 14 Тркала Црна 28 BigHorn 2. Гуми Кавасаки Мазга Про ФКСТ

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Комплет За Тркала и Гуми Вклучува : (4) Валор V05 Beadlock 14 X7 ATV/UTV Тркала - Сатен Црна (4/156) +35mm [V05-1470 P3556 SB] (2) Maxxis Big Horn 2.0 Радијални (6ply) ATV гуми [28x9-14] (2) Maxxis Big Horn 2.0 Радијални (6ply) АТВ гуми [28х11-14] (1) Горила 12мм Х 1,25" КОМПЛЕТ За НАВРТКИ И Стебла на Вентили - хром [к4цс-12125гр] (4) Гумите СЕ МОНТИРААТ На ТРКАЛА СО Мониста АТВ/UTВ Овие Тркала Ќе Одговараат На Следниве Машини : кавасаки : модели на серии мазга про (девизен курс, fxr, Fx, Dx И Dx) И terrix KRX.Овие нема да работат на други машини Кавасаски Террикс.Јамаха : 2019 yxz1000r sxs ' stire дозволата варира во зависност од одредена машина.Повеќето машини можат да одат најмалку 1 " поголем на дијаметарот на гумата.Достапна е опрема за други машини - Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв. ЗАБЕЛЕШКИ : ако имате какви било прашања или грижи во врска со опремата, ве молиме контактирајте не ПРЕКУ е-пошта ИЛИ телефон пред да нарачате.Кога ќе купите комплет од 4 тркала или 4 тркала и гуми од нас, вклучуваме Комплет За Навртки за Хром без дополнителни трошоци (Заштеди од 20 долари).Пазете се од други компании кои не вклучуваат навртки за навртки и стебла на вентили со нивната продажба на тркала, некои тркала бараат посебен тип навртки за навртки за да се вклопат во тркалото и вашите навртки за навртки може да не работат.Доколку сакате Да го замените Комплетот За Хромирани Навртки со Црн Комплет за Навртки, ве молиме контактирајте не пред да нарачате за да ја потврдите достапноста и да се осигурате дека промената е направена пред производот да биде спакуван/испорачан.Ние акции поголемиот дел од она што го продаваме за да се обезбеди да се добие голема цена и вашата нарачка се испраќаат во навремено.Ако сте заинтересирани за монтирано поставување и не гледате што барате во нашата продавница, ве молиме известете не. Секогаш можеме да ја спакуваме секоја гума што ја нудиме на кое било тркало што го нудиме и тие ќе дојдат до вашата врата монтирана и подготвена да се завртка на вашата машина. Валор V05 Beadlock 14 "Тркала Црна 28" Big Horn 2.0 Гуми Kawasaki Мазга Про FXT.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата