.

.

Уникатен Разбој Кристијаншавн Осло Килим 10' 13' Теал

Уникатен Разбој Кристијаншавн Осло Килим 10' 13' Теал

DEN 2873.60

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Во Осло е совршен избор за секој што бара богати, привлечни модели за својот дом. Подобрете го вашиот простор со прекрасни чајници, црвени, креми и блуз во комбинација со традиционални, гроздобер и племенски мотиви. Овој Тепих Во Осло е вистинскиот додаток на декорот на вашите домови. Теал/10 '0 х 13' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата