.

.

Димензии Дрво Ситница Кутија-4 X4

Димензии Дрво Ситница Кутија-4 X4

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа дрвена кутија можете да ја персонализирате како додаток за биро или спомен со голем, смел иницијал. Овој пакет содржи : дрвена кутија од 4х4 инчи со капак со шарки и горниот дел удирани со дупки за шиење. Дизајн : Кутија За Дрвени Ситници. Увезени. Димензии Дрво Ситница Кутија-4 "Х4".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата