.

.

Hanes Originalsенски памучен резервоар со ребрести ребрести, големини XS-XXL

Hanes Originalsенски памучен резервоар со ребрести ребрести, големини XS-XXL

DEN 160.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако барате совршен резервоар со модерна силуета, еве го. Врвот на резервоарот Ханес ребрести е конструиран од мек, памук и е ребрести, така што се движи со вас. Овој врвен резервоар без ракави има повисоко деколте за лажичка за да го задржите вашиот стил на точка, без разлика дали сте слој или го носите соло. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : полу-опремена. Деколте : Високо лажички врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура за истегнување; само-ткаенина врзување на вратот и потпевнувањата; Двојно-игла зашивање на полите. Topенски памучен ребрестиот резервоар од Ханес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата