.

.

Тера и небо женска плус кошула со големина со големина со долги ракави

Тера и небо женска плус кошула со големина со големина со долги ракави

DEN 303.68

Количината на стоката
Това е достапна

Лудувајќи се за карирана со кошула со копче на Тера и Скај. Вистинска класика, оваа кошула е подготвена за сè. Носете го отворено и слоевит над вашата омилена графичка мета за обична земете или лизнете го со панталони и блејзер и подготвени сте работно место. Разноврсна мора да се има. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Две копчиња од градите на градите. Карактеристики : Карана карирана облик на предиво. Почитувано копче до кошула за плус големина жени од Terra & Sky.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата