.

.

Омилени наоди на едноставност-Основни копчиња со 4 дупки со банти, 40-пакувања

Омилени наоди на едноставност-Основни копчиња со 4 дупки со банти, 40-пакувања

DEN 189.12

Количината на стоката
Това е достапна

Секоја примарна лента за големи копчиња е ацетат, повторно во тек, што содржи 40 копчиња. Копчињата се сите четири дупки шијат низ копчињата, со дијаметар од 1 3/8 ". Боите се црвени, жолти, сини, зелени и портокалови. Овие копчиња се одлични за занаетчиски, шиење и училишни проекти. Тие можат да ги користат за сортирање , Научување на децата како да шијат, костумите и повеќе. Големата големина го олеснува држењето и тие сигурно ќе дадат изјава за кој било проект. Омилени наоди- Биг Копчиња за копче- 1 3/8-инчни основни копчиња со 4 дупки, копчиња за 4 дупки, копчиња за 4 дупки, копчиња, копчиња за 4 дупки, копчиња, копчиња за 4 дупки, копчиња, копчиња од 4 дупки, копчиња за 4 дупки, копчиња за 4 дупки, копчиња за 4 дупки, копчиња за 4 дупки, копчиња за 4 дупки, Копчиња од 40-пакувања · Основни обоени обоени-црвени, сини, зелени и портокалови · 40 копчиња по школка · копчињата се 1 3/8 ", копчиња со 4 дупки · школки за милијарди се изработени од јасен ацетат и се повторливи за складирање на неискористени копчиња · Може да се залепи или зашие на проекти за шиење или изработка · Побарајте копчиња за омилени наоди за дополнителни бои и дизајни за да ги завршите вашите проекти · за инспирација и идеи за проекти, посетете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата