.

.

Арло Про Паметен Центар За Арло Камери, Wi-Fi

Арло Про Паметен Центар За Арло Камери, Wi-Fi

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Arlo Pro Smart Hub ги поврзува вашите арло камери и видео ѕвона на Интернет преку вашиот домашен рутер за дополнителна безбедност и складирање. Овој Центар, исто така, ви дава поврзување со подолг опсег и подобро траење на батеријата. Плус, ќе можете да чувате видеа локално На USB Тип А 2.0 и да пренесувате видеа со повисок квалитет во живо во реално време, бидејќи вашите камери и видео ѕвончето ќе бидат на иста мрежа како И Вашиот Центар. 1.15 фунти' Безбедно ги поврзува Арло Ултра, Ултра 2, Про 4, Про 3, Про 3 Рефлектор Камера, Суштински, Про 2, Про, Без Жица, Видео Ѕвонче И Аудио Врата На Интернет преку вашиот домашен рутер. USB слот за локално складирање. Обезбедува поврзување со долг дострел и најдобро траење на батеријата за вашите камери.15 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата