.

.

Стерлинг сребро на персонализирана двојка и прстен за завиткување

Стерлинг сребро на персонализирана двојка и прстен за завиткување

DEN 353.60

Количината на стоката
Това е достапна

Носете заслепувачки потсетник за животот што го споделувате со вашиот посебен некој. Прославете ја loveубовта со прекрасен симбол на вашата посветеност. Одликувајќи се со модерен дизајн на бајпас, прстенот на овој сребрен двојка заслепува со два прилагодливи матични камења. Персонализирајте го ова парче со вашето име и името на вашиот партнер за совршен романтичен гест. Име на среброто на персонализирана двојка и прстен за завиткување на родилството : Изработено во Стерлинг Сребренчоус 2 Birth Stonse Sconalize со 2 имиња до 9 карактери што се достапни во целосна големина 6-10.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата