.

.

Обична Домашна Мала Преклопна Странична Маса, Цврсто Дрво, Пренослив Двор На Отворено Мала Маса, Држач За Растенија, Без Склопување

Обична Домашна Мала Преклопна Странична Маса, Цврсто Дрво, Пренослив Двор На Отворено Мала Маса, Држач За Растенија, Без

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете во декор на кој било внатрешен или надворешен простор за состаноци со оваа странична маса за преклопување од цврсто дрво. Направено од цврсто дрво со длабока завршница за секоја пригода. Цврстото дрво е поотпорно на оштетување од честичките и е направено од природен материјал за разлика од полимерот и композитите. Ова парче го надополнува секој друг мебел од дрво во комплет и може да издржи на вообичаеното абење. Цврстата површина и потпорите одоздола додаваат на јачината и носивоста, покрај тоа што му овозможуваат на објектот да се преклопи за полесно складирање. Едноставно преклопување и расплетување за брзо распоредување и складирање. 2-компјутери табела во собата. Одлично и за внатрешна и за надворешна употреба. 100% конструкција од цврсто дрво за зголемена издржливост и долговечност. Дизајнот со повеќе Летви овозможува течностите лесно да се исцедат. Одлично за собири во дневната соба кога ви треба дополнителен простор за маса. Не е потребно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата