.

.

Кингстон Месинг KBX8136B Митрополитот Три-Рачка Када И Туш Славина, Полиран Никел

Кингстон Месинг KBX8136B Митрополитот Три-Рачка Када И Туш Славина, Полиран Никел

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетно со тројни вкрстени рачки што лесно се вртат, чека оптимално искуство за капење. Уживајте во цврстата месинг конструкција и премиум мат црна завршница за тела што ќе трае со години. Донесете убавина и величественост во вашата бања со суптилните детали за оваа када и славина за туширање. Внатрешниот хардвер на вентилот е вклучен за ваша употреба. Цврста месинг конструкција. Неметални прилагодливи тушеви. Дурасеал кертриџ без миење. Инсталација на ѕид. 7.0 GPM/26.5 LPM када излив проток на вода во 80 PSI. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на туш на 80 ПСИ. 4-13/16" када излив. Вкрстени рачки за лесно ротирање. Пренасочувач вклучени на ѕид.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата