.

.

Ловен Скокачки Стринг Вештачка Елка СО Лер Зелена 59.1

Ловен Скокачки Стринг Вештачка Елка СО Лер Зелена 59.1

DEN 1071.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата скокачка Низа вештачка елка, со 100 Парчиња Led Диоди, создава убава и уникатна атмосфера во Наскоро Приближувањето На Божиќ. Оваа прекрасна Елка, изработена од пвц материјал, е лесна и може да пропадне во мала форма за лесно складирање. Декорацијата за одмор може да се користи повторно секоја година, што го прави многу економичен избор во споредба со вистинско дрво. Дополнително, може да се користи и во затворени простории и на отворено.Ве молиме имајте предвид дека овој производ е СО USB интерфејс, треба да купите дополнителен адаптер за употреба. Ловен Скокачки Стринг Вештачка Елка СО ЛЕР Зелена 59.1".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата