.

.

Женски Машина & Бак Челик Флорида Гаторс ЦБ Дритек Жанр Текстура Солидна Поло

Женски Машина & Бак Челик Флорида Гаторс ЦБ Дритек Жанр Текстура Солидна Поло

DEN 1199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Жанр На ФЛОРИДА Гејтс ЦБ Дритек Текстура Солидна Поло Од Секач & Бак убаво ќе ја заокружи вашата колекција. Лесниот дизајн го прави совршено поло за секој ден. Се одликува со везено лого На Флорида Гаторс на градите за да го претставува вашиот омилен тим со стил. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Технологијата дритек ја отстранува потта. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Материјал : 100% Полиестер. Страничните панели и отвори нудат дополнителна удобност. УПФ 45+ Ув Заштита од Сонце. Увезени. Везена графика. Напред рамо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата