.

.

Матирана Занаетчиска Ткивна Хартија 12 Х12 20 Пкг-Диња-Розови

Матирана Занаетчиска Ткивна Хартија 12 Х12 20 Пкг-Диња-Розови

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете убаво извајани хартиени цвеќиња, декор и многу повеќе со овие матирана хартија со тежина на текст во сопствени палети на бои! Овој пакет содржи 20 12х12 инчни листови ткивна хартија во пет бои (четири од секоја боја). Матирана Занаетчиска Ткивна Хартија 12 " Х12 " 20/Пкг-Диња-Розови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата