.

.

DreamWorks Змејови Скриени Светот Плејсет, Змеј Јала Со Колекционерски Lightfury Слика, За Деца На Возраст И Нагоре

DreamWorks Змејови Скриени Светот Плејсет, Змеј Јала Со Колекционерски Lightfury Слика, За Деца На Возраст И Нагоре

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пресоздадете ја магијата на светот на змејот од Тоа како Да Го Обучите Вашиот Змеј : Скриениот Свет со Скриените Светски Играчки! Секој плејсет има шарена пештера со една фигура На Змејови внатре. Притиснете го копчето во форма на карпа за да ја активирате УВ светлината што ги открива биолуминисцентните лушпи на вашиот змеј. Погледнете внатре и свртете ја јамата на змејот за да го проверите скриениот дизајн на вашиот змеј од секој агол. Вашата детална фигура на змеј со автентичен филмски изглед се вклопува во вашата дланка или џеб за да можете да ја земете заедно за авантури на змеј! МОЖЕТЕ исто така ДА го осветлите ув центарот на вниманието на плејсет на други мистериозни фигури На Змејови (продадени одделно) за да откриете какви било скриени биолуминисцентни обрасци. Соберете мистични јами со змејови, секоја со различна фигура на змеј. Соништата Змејови Скриен Свет Игралиштата се одличен подарок за деца и тренери за змејови! Изградете ја вашата колекција Змејови од Соништата денес! ЗМЕЈ ЈАМАТА ПЛЕЈСЕТ СО ЗМЕЈОВИ СЛИКА : митскиот змеј светот оживува со шарениот Скриен Свет Плејсет! Ставете ја фигурата На Змејови вклучена во јамата. Притиснете го копчето одозгора за да ја активирате УВ светлината за да ги откриете скриените биолуминисцентни обрасци на вашиот змеј. Соберете ги сите магични плејсети секоја со различна фигура на змеј!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата