.

.

Француски тост девојки прилагодливи половината со средна должина карирано плетено здолниште

Француски тост девојки прилагодливи половината со средна должина карирано плетено здолниште

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Убава во карирана. Ова плетено здолниште со должина на коленото е едноставен начин за облекување на која било облека. Носете го со поло во училишни денови, или спарете го со качулка надвор од час. Нежните ткаенини им помагаат на тие плети да останат јасни во миењето. Не брчкајте повеќе ткаенина за лесна нега. Скриен страничен патент со затворање на копчето за креда. Постојани постојани плети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата