.

.

Лесен уличен цимет удобно лизгање

Лесен уличен цимет удобно лизгање

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Цимет на лесна улица е обичен лизга на пети на чевли со чевли со потпетица до пети со нозе и скриена еластична еластична еластична еластична. Дизајнирано на надворешна плоча што апсорбира шок што апсорбира удобност ќе ги третира нозете на целиот ден удобност. 1,5 инчи потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Истегнете за вклопување и удобност. На трендот на плоштадот. Потпетица до петичка влошка. Орнамент на тока.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата