.

.

Дорман внатрешна рачка на вратата за избрани модели на седишта, Chrome

Дорман внатрешна рачка на вратата за избрани модели на седишта, Chrome

DEN 303.20

Количината на стоката
Това е достапна

Сакате нова рачка за внатрешни работи што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се вратите на дилерите? Оваа рачка на вратата за замена беше дизајнирана да одговара на вклопувањето и изгледот на рачката на акции на специфични години на возила, прави и модели. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Појавување на изгледот - Оваа рачка на вратата за замена беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната рачка за внатрешни работи на одредени возила. Беспрекорна замена - дизајнирана да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што се појави на залиха на возилото. Доверлива конструкција - Инженерска во Северна Америка и поддржана од 100 години автомобилско искуство. Осигурете се вклопување - Оваа рачка е специфична позиција на возилото, така што двојно проверете ја точната рачка за иста позиција и страна на возилото што сакате да го замените. Vehicle model years this part fits : Seat Cordoba : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 Seat Ibiza : 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002. Additional Features Color : Хром. Материјал : Метал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата