.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 384.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете го најсечениот нов loafer во вашата гардероба со Millie Loafer од Brinley Co. Овој симпатичен loafer има лизгање на дизајнот и скапоцен акцент на јазол. Материјалот со велур на велур му дава на овој дизајн мек, буден изглед. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата