.

.

Карсон Делоса Образование, ЦДП145105, Прославете Учење Шарени Исечоци, Комплет, Разнобојни

Карсон Делоса Образование, ЦДП145105, Прославете Учење Шарени Исечоци, Комплет, Разнобојни

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Украсете дисплеи и играјте игри Со Прославете Учење Шарени Исечоци. Овој комплет содржи три пакувања исечоци : 36 балони( 4,9 " х 5,8"); 39 парчиња конфети (најголеми 6 "х 6" најмали 3,7 " х 3,7"); 42 вентилатори(најголеми 6 "х 6" најмали 3,8 "х 3'). Исечоците во училницата се печатат на издржливи картони и можете да ги поставите на огласни табли за стилски завршен допир. Разнобојни и повеќенаменски, избрани Шарени Исечоци се идеални за употреба како ознаки за биро, ознаки за имиња, ознаки за кабини и многу повеќе. Карсон Делоса Образование Прославете Учење Шарени Исечоци, Разнобојни, 3 / Сет (Количина) Карсон Делоса Образование, ЦДП145105, Прославете Учење Шарени Исечоци, 3 / Сет, Разнобојни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата