.

.

Машки Чувар Надградена Безбедносна Кошула Со Кратки Ракави

Машки Чувар Надградена Безбедносна Кошула Со Кратки Ракави

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Надградената Безбедносна Кошула ги нуди сите исти квалитетни карактеристики на Нашата Основна Безбедносна Кошула со дополнителни функции, како што се зашиени воени набори—две напред и три назад—и два џебови во хексадецимален стил со затворање на кука и јамка на искривени клапи со украсно копче. Зашиени Воени Набори (Два Напред, Три Назад); Функционални Еполети; Значка-Јазиче со Засилена Прашка и Дупчиња; Скроен Чаршав За Ракави; Додадена Должина За Да Ја Држите Кошулата Напикана; Дизајниран за Сместување На Панцир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата