.

.

Автоматско Вентилација Оригинален Вентвизор Страничен Прозорец Дефлектор Темно Чад, 4-Парче Компатибилен со 2000 - Субару Наследство Вагон, Излез Вагон

Автоматско Вентилација Оригинален Вентвизор Страничен Прозорец Дефлектор Темно Чад, 4-Парче Компатибилен со 2000 - Субару Наследство

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Avs® вентвизор® дефлекторите на страничните прозорци ве штитат од елементите додека дозволуваат свеж воздух да циркулира во вашето возило.  Намалете ги температурите во кабината и подобрете ја удобноста на патниците додека возите со стил со 3 уникатни дизајни за избор. Дозволува свеж воздух и го одржува дождот надвор; Овозможува циркулација на свеж воздух отстранување на застоен воздух И мириси Дополнителни Карактеристики Материјал : МОДИФИЦИРАН АКРИЛИК.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата