.

.

Барби Кариера Наставник Моден Пакет

Барби Кариера Наставник Моден Пакет

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Пробајте различни кариери Со Барби кукла (продадени одделно) бидејќи таа знае дека може да биде ништо! Од училницата до сцената, Од уметност до спорт, аспирациите За кариера На Барби кукла немаат граници. Идните професионалци можат да ги истражат сопствените аспирации и многу можности за кариера со облека со професионална Тематика На Барби. Секој изглед вклучува облека со тематика во кариерата со стил на потпис и доаѓа со иконски додатоци за проширување на забавата за раскажување приказни. изгледот На наставникот Барби добива а за спарување на трендовски тексас здолниште со кул врв за печатење. Очилата за очи се совршен додаток, додека двата учебници додаваат забава за истражување и раскажување приказни во кариерата. Играјте класични сцени или замислете нови можности бидејќи Со Барби кукла, можете да бидете ништо! Соберете ги сите за да ги истражите сите и откријте дека можете да бидете што било Со Барби (секој продаден одделно, предмет на достапност). Вклучува мода на наставници со очила и два учебници; куклата не е вклучена. Модата одговара на повеќето кукли Барби. Боите и украсите може да варираат. Барби Кариера Наставник Моден Пакет : Возраст : 3Ј+. Може да биде ништо Со барби кариера модата!. Изгледот На наставникот Барби добива а за спарување на трендовски тексас здолниште со кул врв за печатење. Очилата прават совршен додаток, додека два учебници додаваат забава за истражување и раскажување приказни во кариерата. Играјте класични сцени или замислете нови можности. Соберат сите нив да се прошири кариерата забава и да откриете Може да биде ништо Со Барби!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата