.

.

Машки Фанатици Брендирани Морнарица Црвена Минесота Близнаци Месечината Застрелан Целосна Патент Јакна

Машки Фанатици Брендирани Морнарица Црвена Минесота Близнаци Месечината Застрелан Целосна Патент Јакна

DEN 640.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ставете Ја гордоста На Близнаците Од Минесота на целосен приказ за време на студените денови на игра со Оваа Јакна Од Месечината Со Брендирана Фанатика. Тој нуди издржлива ткаенина, странични џебови и здрав дизајн со средна тежина за да ве стопли во годините што доаѓаат. Плус, смелата боја и живописната Графика Близнаци Од Минесота им даваат до знаење на сите за кого навивате на дијамантот. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Полн патент. Полн Патент. Потсмеваат вратот. Официјално лиценциран. Долг ракав. Увезени. Материјал : 100% Полиестер. Машинско перење, сува сува ниска. Бренд : Фанатици Брендирани. Везена графика. Два странични џебови. Јакна со средна тежина погодна за умерени температури.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата