.

.

Toshiba Satellite M305 -S - Intel Pentium T 2. GHz - Vista Home Premium 64 -битна - GMA 4500MHD - GB RAM меморија - GB HDD - DVD SuperMulti - 14.1 Трубрен - Фузија финиш со шема на хоризонт - KBD: US

Toshiba Satellite M305 -S - Intel Pentium T 2. GHz - Vista Home Premium 64 -битна - GMA 4500MHD - GB RAM меморија - GB HDD -

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Toshiba Satellite M305 -S4907 - 14.1 " - Pentium T3400 - 4 GB RAM меморија - 320 GB HDD - американски клучни карактеристики и придобивки : 14.1" Дијагонален дисплеј со широк екран на типот -Глос, екран со висок контраст нуди максимални подлабоки на влијанието, побогати бои и посветли слики во целина. Мора да се види . USB Sleep-and-вашиот паметен телефон и други преносни електроника се жедни за моќност. Со вашата сателитска серија на лаптоп M300 можете лесно да ги угаснете, дури и кога машината спие. Само приклучете ги во која било од четирите пристаништа за спиење и полнење и гледајте за целосни шипки . Што е вклучено : Toshiba Satellite M305-S4907. Батерија со 6 клетки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата