.

.

Грејсон Социјални жени и жени плус графички графички пулвер за спиење и шорцеви, 2-парчиња

Грејсон Социјални жени и жени плус графички графички пулвер за спиење и шорцеви, 2-парчиња

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Grayson Social Graphic Sleep Pullover и Shorts 2-парчиња сет за жени е совршен за сите ваши потреби за лов. Одликувајќи се со графички принт и направен од мека плетена ткаенина, овој сет за појавување обезбедува пријатна удобност додека сè уште барате тренд, без разлика дали спиете или се опуштате. Вклучува боксерски исечен пуловер со долги ракави и пар координативни шорцеви. Носете ги заедно или како што се раздвојуваат, мешајќи ги во вашата гардероба. Материјал : 55% полиестер/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 пуловер и 1 пар шорцеви. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. горе : опуштено вклопување; пулвер; врат на екипажот; долги ракави; исечена должина. Шорцеви влечење со еластична половината. Карактеристики : Бокс силуета; мека плетена. Жени и жени Плус големина со 2 парчиња графички пулвер за спиење и шорцеви поставени од Грејсон Социјал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата