.

.

Хеликоптер Havoc havoc stinger r c

Хеликоптер Havoc havoc stinger r c

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Супер кул летачки инсект што е многу стабилен и лесен за летање дури и во најмалите простори на хеликоптерот за шифрирање на воздухот Р/Ц : четиристрана контрола за прецизен лет и неверојатно маневрирање во затворен простор. Мери само 6 "долги. Екстремно лесен. Вклучува контролер и полнач.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата