.

.

Женски Фустани Женски Боемски Стил Фустани Со Долги Забави Без Ракави Без Ракави За Жени

Женски Фустани Женски Боемски Стил Фустани Со Долги Забави Без Ракави Без Ракави За Жени

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С Биста : 70см/27,56" Половината : 64см/25,20" Должина : 118см/46,46" Големина : М Биста : 74см/29,13" Половината : 68см/26,77" Должина : 120см/47,24" Големина : Л Биста : 78см/30,71" Половината : 72см/28,35" Должина : 122см/48.03" големина : xl Биста : 82см/32.28" Половината : 76см/29.92" должина : 124см/48.82" женски боемски стил фустан без ракави без ракави без грб : убави и стилски боемски дизајни Секси и Примамлив дизајн со едно рамо без ракави Елегантен и смел стил без грб што го покажува вашиот Ласкав и течно Долго Здолниште кое создава неверојатна силуета направена од материјали за максимална удобност и издржливост воведувајќи го нашиот женски боемски стил долг фустан без Ракави без Ракави без грб. Овој прекрасен и стилски фустан има прекрасен Боемски дизајн кој сигурно ќе ги привлече погледите на сите што ќе ги сретнете. Секси и примамливиот дизајн со едно рамо без ракави додава елеганција на фустанот, додека смелиот стил без грб го покажува вашиот грб, создавајќи прекрасен и незаборавен изглед. Фустанот има ласкаво и течно долго здолниште што создава неверојатна силуета, правејќи да се чувствувате елегантно и женствено. Изработен од материјали, фустанот ветува максимална удобност и издржливост, овозможувајќи ви да го носите одново и одново. Натпревар : Да Одговара Со Едноставни Потпетици, Чанти И Секакви Стилови На Коса. Погоден За Многу Прилики, Фустан За Секојдневно Носење, Фустан За Забава, Фустан За Банкет,Макси Фустан На Плажа За Жени, Кампување, Секојдневно, Свечено, Враќање Дома, Свадба, Подарок За Роденден, Вечера И Така Натаму;. женски фустани. плус големина летни фустани. женски фустани лето 2023 година. фустани за жени 2023 елегантни. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата