.

.

Рк Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 1997-БМВ 528, 2001-бмв 530

Рк Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 1997-БМВ 528, 2001-бмв 530

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мог премиум контролните краци за странски и домашни таблички со имиња се дизајнирани за структурна цврстина и заштита од корозија. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ прецизни толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот што ви дава совршено вклопување веднаш надвор од кутијата. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизирани чаури за тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Долг ЖИВОТ обликот На обетка со Топка обезбедува животен век на замор, компензира за попуштање и суспензија и додава дополнителен замав кога ви треба. ПОДОБРЕНА СТРУКТУРНА ЈАЧИНА Термичка обработка за да одговара или надмине ое барања за да се спречи предвремено откажување. Одговара Изберете : 1997-2000 БМВ 528 2001-2003 БМВ 530 2001-2003 БМВ 525 2000-2003 Бмв З8 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата