.

.

Структурен Инженер Елф Унисе Дуксер С-2хл Божиќни Инженерски Џуџиња

Структурен Инженер Елф Унисе Дуксер С-2хл Божиќни Инженерски Џуџиња

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Идеален за џуџињата кои ги сакаат празниците И Се Божиќ, Од јајцето, имелата, подароците, коската на желбите, Дедо Мраз, мисирка, сос и свечености со семејството. Идеален за секоја ситуација, унисекс тешка мешавина дуксер на екипажот е чиста удобност. Овие алишта се направени од полиестер и памук. Оваа комбинација им помага на дизајните да изгледаат свежо и убаво. Јаката е ребрести плетена, така што ја задржува својата форма дури и по миењето. На овие џемпери нема чешање на страничните шевови. : 50% памук, 50% полиестер. : Средно тешка ткаенина (8,0 мл/јд2 (271,25 г/м2)). : Лабаво вклопување. : Зашиена етикета. : Работи верен На Големината Структурен Инженер Елф Унисекс Дуксер С-2хл Божиќ Инженеринг Џуџиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата