.

.

Рибок Работа Сублит Перница Тактички РБ Лизга Отпорни Тактички Чевли

Рибок Работа Сублит Перница Тактички РБ Лизга Отпорни Тактички Чевли

DEN 703.84

Количината на стоката
Това е достапна

Тактиката На Сублитното Перниче На Reebok Duty е едно парче опрема што нема да ве оптоварува. Со длабоки флексибилни жлебови, средниот ѓон Од Сублитна пена ја минимизира тежината и овозможува поголем опсег на движење. Гумените влошки обезбедуваат влечење при удар на петицата и полетување на предната нога. Подножјето За Масажа Со Меморија Се прилагодува на уникатните контури на стапалото и обезбедува целодневно амортизирање и удобност. АСТМ Ф2892. Електрична Заштита Од Опасност. Отпорен На Лизгање. Мек Прст. Метал Слободен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата