.

.

Ц Кондензатор за 17-Infiniti Q Алуминиум CND4389

Ц Кондензатор за 17-Infiniti Q Алуминиум CND4389

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

КАИ е посветен на обезбедување оригинална опрема (ОЕ) квалитетни делови од телото и светла без висока цена НА ОЕ. Наместо да се справува со таканаречените" универзални " делови што можат или не одговараат на вашето возило, тој продава само делови што имаат квалитетно вклопување, функција и изглед. Тие веруваат дека таквите делови треба да бидат достапни за да можете да го поправите вашето возило во поранешна држава, враќајќи ја гордоста на сопственоста и зачувувајќи ја неговата препродажна вредност. Со каи делови можете само да кажете не на високите цени на дилерите. За да заштедите енергија, време и пари, набавете ги супериорните делови ЗА ОЕМ што ги нудиме за вашето возило. Секој производ е направен од висококвалитетни материјали. Фитмент : Одговара : 17-19 INFINITI QX30 ; Одговара : 14-20 Mercedes CLA Класа;Одговара : 15-20 Mercedes GLA Класа ;Спецификација : Материјал : Алуминиум; Боја Заврши : Сива; Произведени од врвен квалитет компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена НА ОЕ за вашиот оштетен или постар фабрички дел. Секој производ е направен од висококвалитетни материјали за одржување на правилна Функција & деловите НА КАИ ќе изгледаат и функционираат точно исто како и оригиналот. КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА-Ако делот е оштетен за време на пратката, ќе испратиме замена во рок од еден работен ден, без проблеми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата