.

.

Кафе И Црвена Птица, Животни Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност Од Тим Ниберг Продадена од Art.Com

Кафе И Црвена Птица, Животни Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност Од Тим Ниберг Продадена од Art.Com

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ова печатење во рамка има комбинација на рамка и подлога избрана за да ја надополни вашата уметност. Печатењето што прикажува остри, живописни слики и висок степен на точност на бојата. Е заштитен и зајакнат со оваа рамка која е рачно изработена во САД од најдобрите материјали.Исто така оваа врамена уметност сигурно ќе се вклопи во вашето живеење и вечера rooms.It пристигнува подготвен да висат со сите потребни хардвер. Наслов : Кафе И Црвена Птица. Тема : Ѕидна Уметност. Уметник : Тим Ниберг. Завршена Големина : 19 х 19 во. Тип На Производ : Рамка. Материјал : Хартија. Рамка Материјал : Дрво. Стил На Домашен Декор : Ѕидна Уметност. Бренд : . Боја : Мулти-Боја. Врамени. Завршена Висина : 1.5 во. Завршена Тежина : 1 КИЛОГРАМ. Вклучен Висечки Хардвер. Рачно Завршена Од Експерти во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата